Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/maspa/domains/tic.mk.ua/public_html/ukr/engine/classes/mysqli.class.php on line 150 Відпочинок на Чорному морі
Отдых и туризм в Николаеве
Базы отдыха, санатории, гостиницы, музеи, театры Николаева

Відпочинок на Чорному морі в Коблево

Село Коблево, в минулому На вашу Херсонської губернії у складі Російської імперії, було створено російським князем Г. Волконським в період Російсько-Турецької війни. Метою послужила організація перевалочного пункту для допомоги пораненим під час нападу на Очаків і відпочинку коней.
У 1788 році На вашу було перейменовано в Троїцьке - на честь завершення будівництва церкви, що співпала зі святкуванням Святої Трійці.

У 1792 році за успішне завершення Турецької кампанії та хорошу службу Катериною II Хомі (Томасу) Кобля були подаровані землі (12 десятин) на лівому березі Тилігульського лиману, на честь якого і до цього дня і названо Коблево. Протягом ряду років Ф.А. Кобля служив військовим комендантом, був найближчим співробітником Рішельє і Ланжерона.


Курортна зона Коблево утворилася в 1966-1967 роках з приходом молдавських підприємств (з одного боку) і миколаївських (з іншого) на Чорноморське узбережжя села Коблево. На сьогоднішній день по прибережній смузі, довжиною 7 км, в поєднанні з лісом, розташовані сотні пансіонатів, баз відпочинку, розважальних закладів, що надають свої послуги туристам з України, Росії, Білорусії, Молдови та інших країн.

Сьогодні Коблево це окрема держава світу, розваг, емоцій, любові! Відпочинок в Коблево славиться своєю різноманітністю - це не тільки бурхливе нічне життя: ресторани, дискотеки, нічні клуби з шоу-програмами - веселощі до ранку, а й можливість тихого і спокійного відпочинку.