Отдых и туризм в Николаеве
Базы отдыха, санатории, гостиницы, музеи, театры Николаева

ТІЦ Миколаїв » Новини » Зустріч з делегацією Республіки Білорусь

Зустріч з делегацією Республіки Білорусь

2 червня 2010 року, в рамках реалізації Договору про дружбу і співробітництво між Миколаївською та Мінською областями, відбулася робоча зустріч представників обласної влади Миколаївщини з делегацією Мінської області Республіки Білорусь.

Делегацію Мінської області представляли радник з питань торговельно-економічного співробітництва Посольства Республіки Білорусь в Україні Олег Істомін, заступник голови Мінського облвиконкому Віктор Щетько, начальник управління фізичної культури, спорту і туризму облвиконкому Сергій Неред, а також делегати від наступних підприємств Мінської області: ДП «Міноблм’ясомолторг», ДП «Заславська картонажно-поліграфічна фабрика», СЗАТ «Недраінвест».

Миколаївських та білоруських суб‘єктыв господарювання поєднують давні економічні зв‘язки. 2009 року 17 миколаївських підприємств імпортували товари та послуги на ринок Білорусі. Серед товарів поставлялося транспортні засоби і машини, механічне обладнання та пристрої, продукти неорганічної хімії, соки та води, насіння і плоди олійних рослин. Серед послуг – послуги пасажирського залізничного транспорту та послуги, пов‘язані з рекламою.

Доречно зауважити, що наразі в Миколаївській області працюють 4 спільних українсько-білоруських підприємства: ТОВ«Торговий дім МТЗ «Беларус-Україна» (оптова торгівля сільськогосподарською технікою), ТОВ «Техноторг-лізинг» (фінансовий лізинг), ТОВ «Мультісат» (оптова торгівля і посередництво), ДП «Миколаївський морський торговельний порт» (функціонування інфраструктури водного транспорту).

Учасники зустрічі обговорили напрямки подальшого розвитку різних форм співробітництва. Зокрема, є зацікавленість у впровадженні спільних інвестиційних проектів в галузях машинобудування, виробництва та переробки продукції сільського господарства, швейної промисловості, використанні науково-технічного потенціалу, розвитку зв‘язків в області культури, освіти, спорту, туризму та відпочинку.
 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини:

  • Миколаїв відвідав посол Австрії
  • ТІЦ - Туристичний Інформаційний Центр Миколаївської області
  • Виставка UITT «Україна - Подорожі та Туризм»
  • Українсько-Польський Економічний Форум
  • Відбувся прес-тур для представників ЗМІ області