Отдых и туризм в Николаеве
Базы отдыха, санатории, гостиницы, музеи, театры Николаева

ТІЦ Миколаїв » Новини » Відбувся прес-тур для представників ЗМІ області

Відбувся прес-тур для представників ЗМІ області

4 – 5 червня 2010 року в м.Очакові, напередодні Дня журналіста, відбувся прес-тур для представників ЗМІ Миколаївської області, організований управлінням у справах преси та інформації облдержадміністрації спільно з управлінням з питань зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної діяльності, європейської інтеграції, туризму і курортів облдержадміністрації.

Мета цього заходу – презентація природно-рекреаційного, історіко-культурного потенціалу регіону та його інвестиційної привабливості, висвітлення питань функціонування морегосподарського комплексу в рамках відзначення професійного свята журналістів.

Журналістів гостинно зустрічав Очаківський район. Тут вони ознайомилися з роботою поста регулювання руху суден «Очаків» ДП «Дельта-лоцман» та базою відпочинку «Надія», відвідали Очаківській військово-історичний музей імені О.В. Суворова, музей мариністичного живопису імені Р. Судковського та завітали до Національного історіко-археологічного заповіднику «Ольвія».

Урочиста частина заходу пройшла у сесійній залі Очаківської районної ради. Представників ЗМІ привітали керівництво області, Очаківського району та міста Очаків. Кращих журналістів Миколаївщини нагородили Почесними грамотами облдержадміністрації, обласної ради, а також Обласної спілки журналістів.