Отдых и туризм в Николаеве
Базы отдыха, санатории, гостиницы, музеи, театры Николаева

ТІЦ Миколаїв » Новини » II міжрегіональна спеціалізована виставка-ярмарок «Сумщина – Подорожі та відпочинок – 2010»

II міжрегіональна спеціалізована виставка-ярмарок «Сумщина – Подорожі та відпочинок – 2010»

21-23 травня 2010 року в приміщенні Сумського театру драми та музичної комедії ім.Щепкіна відбудеться Друга міжрегіональна спеціалізована виставка-ярмарок «Сумщина – Подорожі та відпочинок – 2010».

Організатори виставки – ярмарку: Сумська обласна державна адміністрація, управління культури і туризму Сумської обласної державної адміністрації, Сумська торгово – промислова палата.

Даний захід сприятиме розвитку туристичного бізнесу як на Сумщині так і в інших регіонах України. Під час проведення виставки планується розширена презентація санаторно-курортного, туристично-рекреаційного потенціалу Сумщини та інших областей. Учасники виставки ознайомляться з історико-культурною спадщиною області та пропозиціями щодо відпочинку і оздоровлення в усіх регаонах України.

Бажаючі матимуть чудову можливість взяти участь у Всеукраїнському козацькому святі «Калнишева рада», що проводиться з метою вшанування пам'яті останього кошового отамана Запорізької Січі Петра Калнишевського.

Запрошуємо представників органів влади, що опікуються питаннями туризму, та туристичні організації взяти участь у зазначеному заході.

тел: (0542) 63-28-69
факс: (0542) 63 13 44