Отдых и туризм в Николаеве
Базы отдыха, санатории, гостиницы, музеи, театры Николаева

ТІЦ Миколаїв » Новини » Миколаїв відвідав посол Австрії

Миколаїв відвідав посол Австрії

Миколаїв відвідав посол Австрії


20-21 квітня за ініціативою Посольства Австрійської Республіки в Україні у Миколаївській області.

Мета перебування - ознайомлення з економічним, науковим, інвестиційним і рекреаційним потенціалом Миколаївщини.

У рамках візиту в обласній державній адміністрації відбулася зустріч голови облдержадміністрації М. П. Круглова, голови обласної ради Т. В. Демченко, міського голови В. Д. Чайки з Послом Австрійської Республіки Йозефом-Маркусом Вукетічем.

Учасники зустрічі обговорили питання перспектив і напрямів розвитку співробітництва у вдосконаленні мереж газо- та водопостачання, у впровадженні нових технологій теплопостачання, реформування системи житлово-комунального господарства. Також були представлені приклади успішних інвестиційних проектів з переробної галузі, окрему увагу було приділено побудуванню об'їзного мосту у Миколаєві.

Надзвичайний і Повноважний Посол Австрійської Республіки Йозеф-Маркус Вукетіч подякував керівникам місцевої влади за гостинність та готовність до співпраці в конкретних проектах, інформацію про які Посольство отримало заздалегідь. На сьогоднішній день Австрія є партнером України насамперед у банківській і страхувальний сферах. Тим часом, австрійські фірми мають великий досвід і зацікавленість у партнерстві у сферах теплопостачання, альтернативної енергетики, розвитку туризму та новітніх аграрних технологій.

За узгодженим графіком перебування Посол Австрії взяв участь у міжнародній науково-практичної конференції «Професійна реабілітація та зайнятість молодих інвалідів: міжнародний досвід», організованої Міністерством праці та соціальної політики України спільно з Міністерством соціального забезпечення і захисту прав споживачів Австрії.

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини:

  • Зустріч з делегацією Республіки Білорусь
  • Виставка UITT «Україна - Подорожі та Туризм»
  • Українсько-Польський Економічний Форум
  • Відбувся прес-тур для представників ЗМІ області
  • Збережемо національні природні парки