Отдых и туризм в Николаеве
Базы отдыха, санатории, гостиницы, музеи, театры Николаева

ТІЦ Миколаїв » Новини » Миколаїв знову зустрічає кораблі Чорноморського флоту РФ

Миколаїв знову зустрічає кораблі Чорноморського флоту РФ

Місто зустрічає корабель Чорноморського флоту Російської Федерації «Ямал»


Миколаїв знову зустрічає кораблі Чорноморського флоту РФ


4 травня, до Миколаєва прибув десантний корабель Чорноморського флоту Російської Федерації «Ямал», на борту якого знаходиться 75 російських морпіхів, на святкування Дня Перемоги.

Великий десантний корабель "Ямал" проекту 775 був побудований у Гданську (Польща) у 1987 році. Перша назва корабля, під яким він став до ладу - "ВДК-" 67 ". З червня 2001 року над кораблем шефствує адміністрація Ямало-Ненецького автономного округу РФ. 3 січня 2002 наказом Головнокомандувача ВМФ Російської Федерації кораблю було присвоєно нову назву -" Ямал ".

Слід відмітити, що візит корабля ЧФ РФ до Миколаєва відбувся вперше за 11 останніх років.

Миколаїв знову зустрічає кораблі Чорноморського флоту РФ


Зустрічати корабель прийшли міські та обласні влади, а всі підходи до корабля охороняли співробітники міліції. І тільки співробітник прес-служби Компартії України Михайло Воронцов зустрічав росіян з червоним прапором, як він сказав, символом перемоги наших братніх народів. Корабель пришвартувався на нижній набережній борт до борту з іншим українським десантним кораблем «Костянтином Ольшанським», який прибув до нашого міста днем раніше. Обидва судна були побудовані в Польщі і, мабуть, за одним проектом, бо зовні обидва десантні кораблі мають дуже мало відмінностей.

Заплановано, що прибулі кораблі будуть задіяні у святкових заходах до Дня Перемоги, які будуть проходити в місті Миколаєві, а 9 травня російські десантники з «Ямалу» пройдуть святковим маршем разом з українськими військовими.
 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини:

  • Перший міжнаціональний турнір з міні-футболу
  • Залучайтеся до святкування Дня Європи у Миколаєві! Ми – європейська нація!
  • Дитяче містечко «КАЗКА»
  • Острів Березань
  • Українсько-Польський Економічний Форум