Отдых и туризм в Николаеве
Базы отдыха, санатории, гостиницы, музеи, театры Николаева

ТІЦ Миколаїв » Новини » Міжнародний День Землі

Міжнародний День Землі

22 квітня Миколаїв відзначив Міжнародний день Землі!


Международный день Земли


22 квітня - Міжнародний день Землі - свято чистої Води, Землі і Повітря. День нагадування про страшні екологічні катастрофи, день, коли кожна людина може задуматися над тим, що він може зробити у вирішенні екологічних проблем, поборов байдужість в собі.

Метою проведення Дня Землі є: перетворення екологічної проблематики на невід'ємний елемент загальної освіти та культури, спрямований на формування у молоді причетності до всього, що відбувається навколо. Формування поглядів і переконань, що забезпечують становлення відповідального і діяльного ставлення до навколишньої природи.

22 квітня 2010 року в Миколаєві День Землі в цьому році відзначали в кращому зоопарку України в десятий, ювілейний, раз. У нинішньому році зоопарк порадував відвідувачів не тільки барвистим святом, але й сюрпризами.

По-перше, до пам'ятного знаку "Співдружність зоопарків світу", що на площі Леонтовича, біля головного входу, привезли землю із зоопарків Копенгагена, Риму і зі Святої землі, з Єрусалиму.

По-друге, у цей день було відкрито новий великий вольєр (900 кв. М) для рідкісних птахів: вінценосних журавлів, Грифові цесарок і новоселів Миколаївського зоопарку - рогатих воронів, вельми незвичайних африканських птахів.

Відзначити День Землі в зоопарк прийшли і безтурботна миколаївська дітвора (власне, для них і було організовано свято), і дорослі, і люди зрілого віку, - всі, хто небайдужий до навколишнього світу. Адже День Землі - це день відповідальності перед нашим спільним домом - планетою Земля, перед природою, частиною якої ми всі є.

Історична довідка:

Історія цього свята пов'язана з ім'ям жителя американського континенту Джона Мортона. В кінці 19 століття Дж. Стерлінг Мортон переїхав на територію пустельної прерії штату Небраска, поодинокі дерева якої посилено вирубувалися на будівництво будинків та на дрова. Мортон запропонував влаштувати день, присвячений озелененню, і заснувати призи для тих, хто висадить більшу кількість дерев. Цей день назвали Днем дерева.

У 1970 році понад 20 млн. людей у різних країнах світу взяли участь в акції, яка отримала назву День Землі. У 1990 році свято стало міжнародним, в акції брали участь вже 200 млн. чоловік з 141 країни.


 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини:

  • Залучайтеся до святкування Дня Європи у Миколаєві! Ми – європейська нація!
  • Відпочинок на Чорному морі в Коблево
  • Миколаївський зоопарк
  • Лазер - клуб "Lider+"
  • Пейнтбол клуб "Striker" у Миколаєві (пейнтбол, лазер)