Отдых и туризм в Николаеве
Базы отдыха, санатории, гостиницы, музеи, театры Николаева

ТІЦ Миколаїв » Новини » Перший міжнаціональний турнір з міні-футболу

Перший міжнаціональний турнір з міні-футболу


У Миколаєві відбувся перший міжнаціональний турнір з міні-футболу
«Кубок Націй»

 

2 травня на Центральному міському стадіоні Миколаєва відбувся перший міжнаціональний турнір з міні - футболу «Кубок Націй». Захід пройшов у рамках проекту «Спорт і культура - як протиотрута проти наркотиків, злочинності і алкоголізму». Організаторами виступили: "Союз болгарської молоді», обласний союз німців України «Відергебурт», «Союз молодих вірмен» та «Союз молоді регіонів України».

Перед кожної грою лунали національні гімни країн учасниць турніру. На стадіоні зібралися уболівальники, які прийшли підтримати свої команди.

Турнір почався з жеребкування, де вісім команд були розділені на дві групи по чотири команди. Ігри проходили за системою «на виліт». У змаганнях взяли участь команди: болгарської, німецької, єврейської, азербайджанської, турецької, вірменської і російської молодіжних громад м. Миколаєва і Миколаївської області.

 

У турнірі перемогла команда вірменської молоді, яка у фіналі обіграла азербайджанську громаду з рахунком 3:1. А третє місце дісталося російській громаді.

Депутат Миколаївської обласної ради фракції Партії регіонів, голова «Союзу молоді регіонів України» Жук Микола Васильович нагородив переможців та призерів кубком, медалями та грамотами.

Захід проходив за підтримки голови Конгресу азербайджанців України А.А. Магеррамовим та міським Управлінням у справах дітей, сім'ї та молоді.

 

Основна мета подібних заходів – украплення толерантності у взаємовідносинах між представниками національних громад міста Миколаєва та Миколаївської області, а також формування здорового способу життя у молодіжному середовищі. До кінця року молодіжне крило національних громад планує також провести турнір з більярду та нардам, і ряд інших культурних заходів.