Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/maspa/domains/tic.mk.ua/public_html/ukr/engine/classes/mysqli.class.php on line 150 Новини
Отдых и туризм в Николаеве
Базы отдыха, санатории, гостиницы, музеи, театры Николаева

Відбувся прес-тур для представників ЗМІ області

4 – 5 червня 2010 року в м.Очакові, напередодні Дня журналіста, відбувся прес-тур для представників ЗМІ Миколаївської області, організований управлінням у справах преси та інформації облдержадміністрації спільно з управлінням з питань зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної діяльності, європейської інтеграції, туризму і курортів облдержадміністрації.

Мета цього заходу – презентація природно-рекреаційного, історіко-культурного потенціалу регіону та його інвестиційної привабливості, висвітлення питань функціонування морегосподарського комплексу в рамках відзначення професійного свята журналістів.

Зустріч з делегацією Республіки Білорусь

2 червня 2010 року, в рамках реалізації Договору про дружбу і співробітництво між Миколаївською та Мінською областями, відбулася робоча зустріч представників обласної влади Миколаївщини з делегацією Мінської області Республіки Білорусь.

Учасники зустрічі обговорили напрямки подальшого розвитку різних форм співробітництва. Зокрема, є зацікавленість у впровадженні спільних інвестиційних проектів в галузях машинобудування, виробництва та переробки продукції сільського господарства, швейної промисловості, використанні науково-технічного потенціалу, розвитку зв‘язків в області культури, освіти, спорту, туризму та відпочинку.

Дивіться телевізійні передачі про красу нашого краю
 
Чи добре Ви обізнані у природних скарбах і таємницях нашого краю? Чи багато хто знає, що Миколаївщина приховує одне з 7-ми чудес України?

Якщо бажаєте побачити красу Миколаївської області власними очима, пізнати принади свого рідного краю, ознайомитися з його туристичним природно-рекреаційним потенціалом, не виходячи з дому - у вас буде така можливість!

З 7 по 9 червня Державна телерадіокомпанія "Всесвітня служба" УТР транслюватиме телевізійні передачі про найпривабливіші туристичні об'єкти Миколаївської області.

З телепрограмою запланованих передач можна ознайомитися детальніше.

Запрошуємо на міжрегіональний туристичний форум «Чернігівщина туристична - 2010»

4-6 червня 2010 року в місті Чернігові відбудеться Міжрегіональний туристичний форум «Чернігівщина туристична - 2010».

Основною метою форуму є популяризація туристичного потенціалу Чернігівщини та інших регіонів України, налагодження співробітництва, обміну досвідом та пошуку партнерів для формування та реалізації інноваційних ідей, встановлення ділових контактів в тому числі з іноземними партнерами, напередодні проведення в України фінальної частини чемпіонату Європи з футболу «Євро-2012».

II міжрегіональна спеціалізована виставка-ярмарок «Сумщина – Подорожі та відпочинок – 2010»

21-23 травня 2010 року в приміщенні Сумського театру драми та музичної комедії ім.Щепкіна відбудеться Друга міжрегіональна спеціалізована виставка-ярмарок «Сумщина – Подорожі та відпочинок – 2010».

Даний захід сприятиме розвитку туристичного бізнесу як на Сумщині так і в інших регіонах України.

Запрошуємо представників органів влади, що опікуються питаннями туризму, та туристичні організації взяти участь у зазначеному заході.

Залучайтеся до святкування Дня Європи у Миколаєві! Ми – європейська нація!


 
День Європи
– це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується. Це день спільних цінностей та різноманіття усіх націй нашого континенту.

Відзначення цього свята в Україні - це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи. У цей день ми шануємо наші спільні цінності, спільну історію та, що найголовніше, наше спільне майбутнє.

У Миколаєві цього року основне святкування Днів Європи відбудеться з 13 по 22 травня.


Миколаїв знову зустрічає кораблі Чорноморського флоту РФ


Миколаїв знову зустрічає кораблі Чорноморського флоту РФ


4 травня, до Миколаєва прибув десантний корабель Чорноморського флоту Російської Федерації «Ямал», на борту якого знаходиться 75 російських морпіхів, на святкування Дня Перемоги.

Слід відмітити, що візит корабля ЧФ РФ до Миколаєва відбувся вперше за 11 останніх років.


Перший міжнаціональний турнір з міні-футболу 

2 травня на Центральному міському стадіоні Миколаєва відбувся перший міжнаціональний турнір з міні - футболу «Кубок Націй». Захід пройшов у рамках проекту «Спорт і культура - як протиотрута проти наркотиків, злочинності і алкоголізму».

У змаганнях взяли участь команди: болгарської, німецької, єврейської, азербайджанської, турецької, вірменської і російської молодіжних громад м. Миколаєва і Миколаївської області. У турнірі перемогла команда вірменської молоді, яка у фіналі обіграла азербайджанську громаду з рахунком 3:1. А третє місце дісталося російській громаді.

Миколаїв відвідав посол Австрії


Миколаїв відвідав посол Австрії


20-21 квітня за ініціативою Посольства Австрійської Республіки в Україні у Миколаївській області Мета перебування - ознайомлення з економічним, науковим, інвестиційним і рекреаційним потенціалом Миколаївщини.

Мета перебування - ознайомлення з економічним, науковим, інвестиційним і рекреаційним потенціалом Миколаївщини.

Міжнародний День Землі


Международный день Земли


Міжнародний день Землі - свято чистої Води, Землі і Повітря. День нагадування про страшні екологічні катастрофи, день, коли кожна людина може задуматися над тим, що він може зробити у вирішенні екологічних проблем, поборов байдужість в собі.

22 квітня 2010 року в Миколаєві День Землі в цьому році відзначали в кращому зоопарку України в десятий, ювілейний, раз. У нинішньому році зоопарк порадував відвідувачів не тільки барвистим святом, але й сюрпризами.