Отдых и туризм в Николаеве
Базы отдыха, санатории, гостиницы, музеи, театры Николаева

ТІЦ Миколаїв » Екскурсії » Новий екскурсійний маршрут - ласкаво просимо в світ страусів «Савана»!

Новий екскурсійний маршрут - ласкаво просимо в світ страусів «Савана»!


 

Туризм та екскурсії - активний спосіб пізнання світу, формування світогляду, підвищення рівня знань, естетичних і культурних смаків жителів і гостей України, особливо учнів та студентської молоді.

Екскурсія в «Савана» - це подорож у найбільшу страусину ферму на півдні України, засновану в 2004 році. Територія ферми становить 1 га. Поголів'я - близько 100 страусів різного віку.

Ферма займається розведенням та продажом африканських страусів, виготовленням виробів зі страусиної шкіри, розписом і декоруванням страусиних яєць.

Екскурсія передбачає відвідання страусиного фермерського господарства, розповідь про життя страусів, міні-гольф, лазертаг (стрільба з лазерів), вивчення продукції страусиного господарства (вироби з страусиної шкіри, декоративні страусині яйця).

Кожен відвідувач отримує квиток з унікальним ігровим кодом, який потім приймає участь в «страусиному лото». Подорож поєднує багату інформативну базу з візуальним супроводом теоретичного матеріалу процесу формування фермерського господарства з урахуванням особливостей життя і побуту унікальною птиці - страуса.

Екскурсію проводить власник ферми, який займається розведенням і селекцією страусів. Пізнавальна екскурсія, під час якої можна поспостерігати весь процес розвитку страуса від яйця в інкубаторі до дорослого птаха, буде цікава як дітям, так і їх батькам.

Екскурсійний маршрут в страусину ферму «Савана» підтриманий управлінням з питань зовнішніх відносин, зовнішньоекономічної діяльності, європейської інтеграції, туризму і курортів Миколаївської облдержадміністрації.

Для отримання повної версії маршруту звертайтеся в сектор туризму і курортів за тел. 47-50-03; e-mail: tourism-nik@ukr.net

«Савана» запрошує відвідувачів різних вікових груп і з теплом зустріне кожного гостя.

Адреса страусової ферми «Савана»:
Україна 57050, Миколаївська область,
Веселинівський район,
Ставки, вул. Леніна, 62.
Телефони: (097)212-33-63, (05163) 2-96-66.
E-mail: info@ostrich-farm.com.ua

Додаткова інформація:


Маршрут є придатним для відвідувачів різних вікових категорій;

Час перебування на фермі – 2-2,5 години

Оптимальний розмір групи – 40 чол.

Засоби пересування до місця проведення екскурсії – мікроавтобус, авто.
В 2010 році, у рамках розвитку зеленого туризму, міні-гольф на страусовій фермі «Савана» буде безкоштовним для всіх відвідувачів. Тепер він включений не тільки в "дегустаційні поїздки" і в "корпоративний відпочинок", але й в "екскурсію". Тобто тепер екскурсія й міні-гольф коштує не 30+15=45 грн., а 30 грн.

Також в "Дегустаційні екскурсії" і "Корпоративний відпочинок" безкоштовно включений лазертаг.

Інші види екскурсій, які можуть бути запропоновані:

"Дегустаційна екскурсія"

Вартість: 180 грн./чол.
У вартість входить: проїзд, екскурсія, турнір по міні-гольфу (переможцеві приз від страусової ферми), дегустація (шашлик зі страусового м'яса з гарніром, омлет зі страусового яйця, мінеральна вода, морозиво), участь у лазерних боях (30 хвилин).
Час перебування на фермі: 5 - 6 годин.

"Корпоратив" - поропозиція для проведення днів народжень, корпоративного й групового відпочинку.
Вартість: 60 грн./чол.
У вартість входить: екскурсія, міні-гольф на увесь час перебування на фермі, участь у лазерних боях (30 хвилин).
Із собою можна брати продукти, напої, м'ясо для шашликів і т. ін. В розпорядженні відвідувачів альтанка й мангал. Під замовлення на фермі можна придбати мариноване страусове м'ясо. Пропозиція діє для груп від 10 людей.
Час перебування на фермі: 5 - 6 годин.
Проїзд: своїм транспортом (для більших груп можлива допомога в організації транспорту. Є автобуси на 19 і 28 людей)
 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини:

  • Екскурсія "Рафтинг на Бузькі пороги"
  • Лазер - клуб "Lider+"
  • ТІЦ - Туристичний Інформаційний Центр Миколаївської області
  • Пейнтбол клуб "Striker" у Миколаєві (пейнтбол, лазер)
  • Перший міжнаціональний турнір з міні-футболу